مجله آنلاین برای هنرمندان و هنر دوستان

آرتمینو - مجله اینترنتی فرهنگ و هنر

مجله آنلاین برای هنرمندان و هنر دوستان

درباره ما

  • ایده ی شکل گیری مکانی برای جمع آوری و فروش آثار هنری که توسط هنرمندان، با هدف دسترسی آسان متقاضیان این آثار، در تیرماه سال 1397 توسط سایت ” آرتمینو ” به حقیقت پیوست. این سایت یکی از زیر مجموعه های ” گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب ” است که به عنوان سایتی تخصصی برای هنرمندان و علاقه مندان به آثار هنری و زیرشاخه های آن فعالیت می کند.
  • تیم آرتمینو حامی ایده های جدید می باشد و راه را برای پیشرفت کسانی که دوست دارند خلاقیت شان دیده شود ، باز کرده است. این سایت همچنین برای متقاضیانی که به دنبال آثار هنری ، تصاویر باکیفیت و مفهومی و… می باشند نیز امکانات ویژه ای فراهم کرده است تا بتوانند آثار مورد علاقه خود را با قیمتی مناسب و به آسانی خریداری نمایند. آثار قرار داده شده مورد تایید تیم “آرتمینو” بوده و کیفیت مناسبی برای فروش در سایت دارند.
  • همچنین آرتمینو برای کسانی که به دنبال یادگیری نکات بیشتری در زمینه هنر و فرهنگ هستند نیز مطالب مفیدی را ارایه کرده است که با زبان ساده برای علاقه مندان نگارش شده است. این مطالب توسط گروه ” آرتمینو ” و سایر علاقمندان این حوزه تهیه شده اند و می توانند برای افراد علاقه مند بسیار مفید باشند.

امیدواریم بتوانیم بهترین آثار و خدمات را به شما ارائه دهیم.

باتشکر / تیم آرتمینو

ایده پرداز ، موسس و مدیریت : نیما فدایی / مدیر تیم: ناصر جعفری